Z racji, że nasze poprzednie zestawienia reklam z dobrze opowiedzianą historią spotkały się ze sporą popularnością, specjalnie dla Was zdecydowaliśmy się przygotować kolejną część. Jeżeli macie ochotę na dobry storytelling – to zapraszamy do oglądania.

Zanim zaczniecie czytać (i oglądać), koniecznie najpierw zapoznajcie się z poprzednimi częściami, aby mieć pewność, że nic Was nie ominie (pierwsza część i druga część).

Gotowi? No to jedziemy!

Nowy Rok, Nowy Ja – Britta

Jeżeli szukacie przykładu idealnego storytellingu, to czym prędzej zobaczcie ten spot. Ma on wszystko, co powinna mieć dobrze opowiedziana historia: wciągającą fabułę, wyrazistych bohaterów i przede wszystkim mnóstwo emocji. Nie możecie tego przegapić!

Teleflora

Niedługo Dzień Matki, także ten spot będzie jak znalazł. Jak myślicie – jaki jest najlepszy prezent dla każdej mamy? Kwiatki, bombonierka, a może jakiś upominek? Sprawdźcie sami! Tylko ostrzegamy, to video to prawdziwy wyciskacz łez.

Robinson’s

To teraz dla odmiany coś z ukłonami dla wszystkich ojców. Producent soków Robinsons stworzył fantastyczną historię o wyjątkowej przyjaźni. Zobaczcie sami – koniecznie. I ponownie, Ci wrażliwsi niech mają ze sobą chusteczki.

Nike – The Switch

Mam szczególny sentyment do klipów video z udziałem sportowców, dlatego też w zestawieniu jeszcze jedna reklama w sportowych klimatach. Zobaczcie, co się stanie, gdy Cristiano Ronaldo zamieni się ciałem z pewnym chłopcem.

Adidas – Break Free

Chcielibyśmy napisać tutaj jakiś dłuższy wstęp… ale powiemy tylko jedno: „Break free!”. No i oglądajcie!

Życie masz tylko jedno

Inspirująca i motywująca historia jednego z najpopularniejszych, a zarazem kontrowersyjnych polskich youtuberów. Świetnie zrobiony spot, który zachęca do tego, aby realizować i urzeczywistniać swoje marzenia. Postać mająca różny odbiór w społeczeństwie. My doceniamy szczerość i odwagę w wyznaniu. Zobaczcie!

80 lat firmy LEGO

Klocki Lego to symbol dobrej zabawy i wspaniałego dzieciństwa. Jesteście ciekawi, jak powstała firma LEGO? Chcielibyście poznać historię jednej z najpopularniejszych zabawek na świecie? Zobaczcie animowany, krótkometrażowy film, który powstał w 2012 roku z okazji 80-lecia firmy. Warto zarezerwować sobie trochę czasu 🙂

Canal+ – Nigdy nie lekceważ potęgi wspaniałej opowieści

Reklama nawołująca do tego, aby nigdy nie lekceważyć potęgi dobrej opowieści. No cóż, muszę przyznać, że solidnie mnie rozbawiła.

Pedigree

Zastanawialiście się kiedyś, co czuje pies, który znajduje się w schronisku? W zrozumieniu tego pomaga Pedigree, które postanowiło zrealizować swój spot na zasadzie odwróconych ról. Jest story? Jest! I to jakie dobre! Przekonajcie się sami.

https://youtu.be/D-kU0nkcq-o

M&S

Jeżeli tęsknicie już za świętami Bożego Narodzenia, to mamy nadzieję, że obejrzenie tego klipu chociaż trochę umili Wam czekanie. Poznajcie historię św. Mikołaja, który tak jak każdy człowiek bierze kanapki i wychodzi do pracy. Musi zdążyć roznieść wszystkie prezenty, a to bardzo trudne zadanie, więc z pomocą przychodzi Pani Mikołajowa. Nie spoilerujemy więcej, zobaczcie sami.

Storytelling – jest moc!

Liczba reklam zrealizowanych w klimacie storytellingu, pokazuje, że storytelling ma się dobrze. Mało tego, milionowe wyświetlenia oraz zdecydowana przewaga pozytywnych reakcji, dają jasny komunikat, że tego typu treści są jak najbardziej pożądane.

A jakie są Wasze ulubione reklamy z użyciem storytellingu? Piszcie w komentarzach!

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816