Kolejne świetne reklamy z branży motoryzacyjnej

top 10 video motoryzacja

Branża motoryzacyjna wypuściła na rynek wiele świetnych spotów reklamowych. Nie da się ukryć, że udział branży moto w rynku reklamowym jest bardzo duży.

Dlatego też, my postanowiliśmy wypuścić drugą część artykułu, w której przedstawiamy najlepsze spoty reklamowe z branży motoryzacyjnej.

Jeżeli nie czytałeś jeszcze pierwszej części, to czym prędzej nadrób zaległości. Możesz to zrobić tutaj.

Chevrolet

Jak myślisz? Jaka byłaby Twoja reakcja, gdybyś dostał wymarzony prezent świata? Chevrolet stworzył małe arcydzieło.

Subaru

Poza ludźmi, warto, aby ktoś jeszcze przetestował samochód…

Audi – Zero Emisji

Audi wyjaśnia wartość Zera i robi to tak dobrze, że aż ciarki przechodzą!“.

Audi R8 – Driver

Dla niektórych samochód to coś więcej, niż środek transportu. To niezastąpione uczucie. Jest to rodzaj trwającego całe życie romansu…

Audi – jeszcze jeden i jeszcze raz…

Jeszcze jeden spot od Audi. Robią tak dobrze, że chyba będziemy musieli stworzyć osobne zestawienie. Co może przekonać policjanta, aby zdecydował się rzucić broń? Zobaczcie.

Volkswagen – Etui na telefon

Ten spot to połączenie motoryzacji, kampanii społecznej i gadżetów do smartfonów.  Volkswagen zaprojektował etui na telefon. Wykonane jest one z kawałków samochodów…które uległy wypadkom! Jest to część akcji, która ma na celu skłonić kierowców do zaprzestania pisania wiadomości SMS podczas jazdy samochodem.

Mercedes vs Jaguar

O sławnej bitwie Mercedesa i Jaguara wspominaliśmy już przy okazji artykułu z serii Wojny Marek. Ta bitwa była jednak tak genialna, że z przyjemnością umieszczam ją w najlepszych spotach motoryzacyjnych. Według Was – kto wygrał?

Volkswagen Golf 3

Czas na reklamę kultowego Volkswagena Golfa 3. Powiem tylko, że sama reklama jest tak kultowa, jak samochód. Nic więcej. Sami zobaczcie.

Yamaha

Było o samochodach, to teraz coś z branży motocyklowej. Zobaczcie, jak to jest przeżyć przygodę z Yamahą. Warto, bo Yamaha robi to naprawdę dobrze.

A Wam jakie reklamy z branży motoryzacyjnej najbardziej utkwiły w pamięci? Piszcie w komentarzach!

 


Also published on Medium.

Bartłomiej Dusza

Autor: Bartłomiej Dusza

Podobają Ci się doodle i chciałbyś takie video na swojej stronie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? To proste! Napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy !

| WWW

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *