Z dnia na dzień transmisje LIVE na Facebooku stają się coraz bardziej popularne. Nie da się ukryć, że jest to świetny sposób promocji swojej marki i samego siebie.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie osób, które robią naprawdę dobre i wartościowe LIVE-y. Niech te zestawienie będzie dla Was inspiracją i motywacją w kontekście własnych działań w świecie transmisji na żywo.

Transmisje LIVE osób, które warto oglądać:

 • Ola Gościniak – świetne i bogate w wiedzę LIVE-y Oli, odnośnie tworzenia stron internetowych i branży SEO. Dla mnie największym plusem transmisji Oli Gościniak jest fakt, iż o trudnej branży jaką jest SEO, opowiada w sposób ciekawy i zrozumiały nawet dla największego laika.
 • Mariusz Łodyga – dla mnie jeden z najlepszych twórców LIVE w Polsce. Każdy kto chce robić dobre LIVE-y, po prostu musi oglądać Mariusza. Mariusz jest znany ze swojego programu „Mariusz Łodyga Show”, a także niedzielnych transmisji, które prowadzi wraz ze swoją żoną – Karoliną.
 • SprawnyMarketing – jeżeli chcecie być na bieżąco z nowinkami ze świata marketingu internetowego, warto śledzić Marketingowe Podsumowanie Tygodnia. Oprócz tego znajdziecie u nich wiele wartościowych  wywiadów czy relacji z konferencji.
 • Rahim Blak – to, co urzeka mnie najbardziej w transmisjach Rahima, to niezwykle dynamiczny sposób ich prowadzenia, połączony z petardą konkretnej wiedzy. Dlatego lepiej zaparzcie sobie kawę przed LIVE-m, bo Rahim ani na chwilę nie pozwoli Wam odejść od ekranu monitora.
 • Daniel Siwiec – Daniel łamie stereotypy i udowadnia, że branża nieruchomości (która dla niektórych wydaje się być nudna) może prezentować się w sposób ciekawy i angażujący właśnie dzięki transmisjom na żywo. Jedna z czołowych postaci branży nieruchomości.
 • Daniel Kędzierski – jeżeli jakieś rozwiązanie wydaje się technicznie niemożliwe, Daniel wspólnie z zespołem FastTony udowodnią Wam, że jednak się da. LIVE-y Daniela polecam przede wszystkim tym osobom, które swoje transmisje chcą realizować w formie poradnika, szkoleń czy pokazu możliwości jakiegoś systemu.
 • Wojciech Wawrzak – prawo dla kreatywnych. Jest to najlepszy przykład na to, że branża prawnicza również może z powodzeniem realizować się w takiej formie komunikacji, jaką są LIVE-y. Ostatnio Wojtek bardziej skupia się na webinarach, niemniej polecam Wam zajrzeć na jego profil.
 • Marcin Osman – charakterystyczny uśmiech i muszka to symbol LIVE-ów Marcina Osmana, który znacząco wyróżnia się ze swoimi transmisjami. Warto również zajrzeć na jego profil osobisty, gdzie ostatnio przeprowadza on większość swoich LIVE-ów.
 • Magdalena Pawłowska – „Poranna Kawka z Magdą” to jeden z cyklów LIVE-ów, które prowadzi Magda. Konkretne, bogate w wiedzę i z dużym naciskiem na możliwość zadawania pytań. Magda na pewno odpowie na każde z nich.
 • Janina Bak -powiem krótko: dla mnie jedne z najzabawniejszych LIVE-ów na polskim Facebooku.
 • Tomasz Słodki – program Słodki LIVE to stała ramówka, mnóstwo znakomitych gości i przykład na to, jak w zaawansowany sposób można wykorzystywać sprzęt.
 • Agata Jakuszko-Sobocka – jeżeli lubicie rysować lub oglądać jak ktoś rysuje, to polecamy LIVE-y Agaty. Agata bierze swoje markery, kreśli niesamowite kształty, a przy tym uraczy ciekawymi historiami.

Jeżeli kogoś pominęliśmy i uważacie, że powinien znaleźć się w tym zestawieniu, koniecznie dajcie znać w komentarzu.

A jeżeli chciałbyś zacząć własną przygodę z transmisjami LIVE, ale nie wiesz jak się za to zabrać, polecamy nasz e-book „GO LIVE. Jak zwiększyć sprzedaż dzięki transmisjom LIVE?”, który krok po kroku pomoże wystartować Ci z własnymi transmisjami na żywo. Kliknij po więcej szczegółów.

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816