Pamiętacie nasze zestawienie, gdzie dzieliliśmy się z Wami 10 fantastycznymi kampaniami video? Jeżeli ktoś chciałby odświeżyć sobie pamięć, to w tym miejscu możecie przypomnieć sobie to zestawienie.

Ponieważ tamto zestawienie spotkało się z fantastycznym odbiorem, dziś serwujemy Wam kolejną dawkę niesamowitych spotów video z dobrze opowiedzianą historią! Jednak tym razem.. nie będziemy ich klasyfikować. Uszeregujcie je wedle własnego uznania.

Nie przedłużając – zapraszamy do oglądania, dajcie się wciągnąć w wir storytellingu.

„When You Get Home”

Na początek mocne uderzenie w serce. Spot promujący bezpieczną jazdę samochodem,  zrealizowany na podstawie autentycznych wydarzeń. Mamy tutaj historię policjanta, dziecka i tragicznego wypadku. Zresztą, przekonajcie się sami, bo to po prostu trzeba zobaczyć.

Allegro – To czego szukasz jest bardzo blisko

Jeżeli myślimy o świetnym storytellingu, to na myśl przychodzi nam oczywiście Allegro, które raz za razem raczy nas świetnymi spotami. Chyba każdy z nas jako dziecko brał udział w szkolnym balu przebierańców. Wymyślenie i przygotowanie stroju było nie lada wyzwaniem. Zobaczcie za kogo przebrała się bohaterka filmu – Ania z klasy IIa.

Allegro – Wyciśnij z życia jak najwięcej

Skoro już jesteśmy przy Allegro, koniecznie trzeba wspomnieć o ich ostatnim video. W niespełna cztery miesiące, na samym YouTube spot przekroczył już 2 mln wyświetleń. Warto wyciskać z życia jak najwięcej, prawda?

Coca-Cola – Historia pewnej miłości

Coca-Cola, podobnie jak Allegro, wie jak robić to dobrze! Tworzy spoty, które spotykają się z pozytywną reakcją odbiorców i szturmem podbijają Internet. Tak jest i w tym przypadku. Poznajcie miłosną historię Czarka i Maffashion.

IKEA

We wrześniu mocne uderzenie wyprowadziła IKEA, która pokazała, że wcale nie jest gorsza i też potrafi stworzyć wzruszający spot. Zobaczcie, co się dzieje, gdy do domu po całym dniu pracy wraca zmęczona mama…

AXA – The Dancer

Walczmy o swoje marzenia, mimo przeciwności losu – chyba tak najkrócej można streścić przesłanie spotu od AXA. Reklama opowiada historię tancerki, która pomimo, że urodziła się z  zaburzeniami kostnymi, realizuje się w swojej pasji i zostaje tancerką i choreografem. AXA zainwestowała w tę kampanię 5 milionów funtów. Zobaczcie dwie minuty wzruszenia.

Piggy Sue

Na zakończenie zobaczcie historię przyjaźni człowieka i… świnki! Nie będę zdradzał nic więcej, bo to po prostu trzeba zobaczyć!

I jak Wam się podobają te spoty? Który z nich uważacie za najciekawszy? A może macie własne propozycje, które nie znalazły się w naszych zestawieniach?

Śmiało dzielcie się nimi w komentarzach!

 

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816