Dzień Matki – święto obchodzone na całym świecie. W naszym kraju przypada ono 26 maja. Zapraszamy do przejrzenia najciekawszych kampanii video, gdzie główną rolę odgrywa właśnie postać matki.

I tym razem wyjątkowo nie będzie to ranking TOP10, gdyż wszystkie video, które honorują Mamy, zasługują według nas na wielkie wyrazy uznania, dlatego też nie chcemy w żaden sposób ich klasyfikować.

Allegro – To czego szukasz, jest bardzo blisko

Allegro po raz kolejny uraczyło nas wyjątkowym spotem, który zdominowany jest przez emocje. Wiem, że w oczach wielu osób pojawiły się łzy, po jego obejrzeniu. I słusznie, bo naprawdę chwyta za gardło. Genialna realizacja, genialna historia, genialny pomysł.

Które z dzieci nie marzyło o tym, aby w przyszłości być sławnym piosenkarzem, sportowcem, baletnicą czy pilotem samolotu? Każde z dzieci miało wybitne marzenia. Zobacz, kim chce zostać Ania z IIa:

PKO BP – Miłość z dużego ekranu

Słowa uznania i gratulacje składamy dla marketerów PKO BP za sposób, w jaki podeszli do idei promowania swojej usługi “PKO Konto dla młodych”. To naprawdę jedna z lepszych reklam produktu bankowego.

Martin Stankiewicz, czyli internetowy video-twórca, przypadkowo napotkanym przechodniom zadawał jedno proste pytanie: “Kiedy ostatnio powiedziałeś(-aś) mamie, że ją kochasz?”. Odpowiedzi były naprawdę bardzo różne… A dlaczego spot został zatytułowany “Miłość z dużego ekranu”? Przekonajcie się sami oglądając całe video:

E. Wedel – Ptasie Mleczko na Dzień Matki

Wedel to marka, która znana jest z pielęgnacji uczuć i emocji. Na jaki pomysł wpadli tym razem? Jak się okazuje, mama to osoba, która w swoim życiu wykonuje naprawdę wieeeeele zawodów. Zobaczcie, jak wyszło to w praktyce:

Procter & Gamble – Olympics Mother’s Day

Procter & Gamble wie, jak tworzyć spoty, które wpływają na emocje i wywołują łzy wzruszenia. Ten poniższy pokazuje, że wszystkie mamy to osoby, które wykonują najtrudniejszą pracę na świecie, jednocześnie czerpiąc z tego powodu mnóstwo satysfakcji i radości. Zobaczcie sami o czym mowa:

Procter & Gamble – Thank You Mom

Kolejne video firmy Procter & Gamble. Tym razem stworzone przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Jaką rolę w sukcesach sportowych pełni mama? Czy jakikolwiek sukces byłby możliwy, gdyby nie ona? Sprawdźcie, jak to wygląda u sportowców:

Teleflora – Send Love

Kwiaty? Nie! Kosmetyki? Też nie! A może jakiś wymyślny prezent? Znowu pudło! Zobaczcie, jaki prezent będzie najlepszy dla każdej mamy. Marka Teleflora pokazała to w niesamowicie wzruszający i pomysłowy sposób:

I jakie odczucia macie po obejrzeniu tych spotów? Wzruszenie? Uśmiech? Podziw?

Koniecznie napiszcie o swoich reakcjach w komentarzu poniżej!

A może jakieś video podoba Wam się bardziej? Podzielcie się swoimi propozycjami!

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816