Video w Social Media

Różne platformy. Różne formaty.

Video dopasowane do miejsca publikacji

Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube i Instagram to tylko główne platformy Social Media, w których warto być obecnym. Oczywiście Twoja obecność powinna być uzależniona od Twojej strategii marketingowej oraz grupy docelowej. My pomagamy dobrać odpowiedni format i charakter materiału video w zależność od platformy.

Najczęściej z Internetu korzystamy na telefonie

Śmiało można powiedzieć, że im młodsze pokolenie, tym więcej Internetu przegląda przez telefon i tym częściej korzysta ze Stories.

Video horyzontalne, wertykalne, czy kwadratowe?
M.in. za sprawą Stories i platform takich jak IGTV video wertykalne stały się dla marek takim must-have. Mocno przykuwają też uwagę video kwadratowe.

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze video do Social Media

Video kwadratowe (1:1)

Video pionowe/wertykalne

Różne style video

W Social Mediach można wykorzystać video w różnych stylach graficzny np. w motion graphics lub whiteboard animation znanym również doodle video.

 

Motion graphics

Whiteboard animation w kolorze

 

Masz pytanie o Social Media Video?
Zadaj je, chętnie odpowiemy!

Porozmawiajmy o Twoim video, o Twojej firmie i o tym jakie cele chcesz zrealizować przez tę produkcję. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, te związane z video i video marketingiem.

W trakcie tych 15 minut przedstawimy Ci to jak pracujemy, czym się kierujemy oraz zaprezentujemy naszą ofertę, tak abyś mógł podjąć decyzję o dalszej współpracy.

 

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816