Jak zapewne wiecie, dobrego storytellingu nigdy za wiele. Dobry storytelling jest w cenie. A z racji, że docierają do nas sygnały, że jesteście spragnieni zestawień z takimi reklamami, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do kolejnego zestawienia spotów z dobrą historią.

Zanim jednak przejdziecie do oglądania poniższych video, zapraszamy Was do zapoznania się z poprzednimi częściami. (część 1, część 2, część 3).

Gotowi? No to życzymy wielu emocji, bo te będą na pewno.

GK PGE – Historia sześcioletniego Sebusia

Pewnego dnia do PGE – dostawcy prądu, zadzwonił sześcioletni Sebuś. Chłopak zobaczył w telewizji reklamę taniego prądu i zapragnął go mieć. Zobaczcie, jak potoczyły się jego losy. Brawa dla PGE i agencji K2 za stworzenie tak świetnego i wzruszającego materiału.

LG Polska

Czy zanim otworzycie swoją lodówkę, pukacie do niej? Zobaczcie, co na ten temat myśli LG Polska i dlaczego warto pukać do swojej lodówki. Genialny pomysł na reklamę!

IKEA – Ghosts

Zastanawialiście się kiedyś, co się dzieje w waszym domu, wtedy, gdy nie ma was w domu? Stoi pusty? No niekoniecznie. My nie będziemy wam zdradzać. Sprawdźcie sami, oglądając spot od IKEA.

Netflix – Orange Is the New Black

Do promocji nowego sezonu OITNB, Netlflix postanowił zaangażować Magdę Gessler. Video w mig stało się hitem i zebrało bardzo dobre recenzje, notując na samym Facebooku ponad 3 mln wyświetleń w trzy tygodnie. Zobaczcie Magdę Gessler i jej kuchenne, więzienne rewolucje 🙂

Werther’s Original

Pamiętasz swój pierwszy cukierek? A pamiętasz tę reklamę? Klasyk dzieciństwa 🙂 No i ten przekaz – uważasz, że Twój wnuczek jest wyjątkowy? No to kup mu Werther’s Original. Kultowa reklama z początku lat 90′ z dobrym story i mnóstwem emocji!

Namówili go by skoczył na główkę

To nie do końca reklama, ale historia jest tak wyjątkowa, że w pełni zasługuje na to, aby umieścić ją w tym zestawieniu. Zobaczcie do czego może doprowadzić bezmyślne skakanie „na główkę” i kąpanie się w miejscach niedozwolonych. Ku przestrodze.

Greenpeace Australia – Plastik

Statystyka jest nieubłagana. Plastik zalewa świat. Co się stanie, gdy nie powstrzymamy tego procederu? Jak może wyglądać nasze życie? Zobaczcie, bo wizja jest naprawdę przerażająca!

Audi Zero

Chciałem coś napisać, ale chyba posłużę się słowami Mariusza Łodygi: „Audi wyjaśnia wartość Zera i robi to tak dobrze, że aż ciarki przechodzą! „.

A jakie są wasze ulubione spoty z dobrą historią? Piszcie w komentarzach!

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816