Już 14 lutego będziemy obchodzić Walentynki. Ten dzień to kolejna uczta dla marketerów, gdyż w związku z Walentynkami, pojawia się mnóstwo świetnych spotów reklamowych.

Jak największe marki podchodzą do tego tematu? Zapraszamy na nasze subiektywne zestawienie TOP10 najlepszych kampanii video na Walentynki

10 – Carlsberg

Jeżeli spodziewasz się zwyczajnego wyjścia do kina, to możesz się przeliczyć. Carlsberg potrafi zaskakiwać, co udowadnia w tym spocie.

9 – Heineken – The Valentine’s Gift

Powiem krótko – nie muszę znać języka holenderskiego, aby wiedzieć o czym jest ten spot. I żeby wiedzieć, że jest naprawdę świetny. I to jest chyba w tym wszystkim najwspanialsze.

8 – TCS Scooty

Dla tej kobiety żadna odległość nie jest straszna. Indyjska reklama skuterów. Rzadko oglądam reklamy z tamtych rejonów, ale trzeba przyznać, że ta robi wrażenie.

 7 – Lenovo Yoga

Tablety Lenovo pomagają łączyć się w pary. No i nie można też zapomnieć o asyście kota, który również jest niezbędny do uruchomienia całego procesu.

6 – Paso de los Toros

Czas na wymianę uczuć w klimatach latynoskich. Jak się okazuje, bohaterowie tego spotu są niezwykle kreatywni

 5 – Reklama Poczty Polskiej

Szkolna miłość – uczucie, którego doświadczył chyba każdy człowiek na świecie.  I o tym opowiada właśnie historia ukazana w klipie. W roli głównej Cezary Pazura.

 4 – Schwarzkopf

Jak sami doskonale wiecie, oświadczyć się można na wiele sposobów. Zobaczcie, jaki sposób oświadczyn premiuje Schwarzkopf.

https://youtu.be/MfWfO2oMaBk

3 – Puma

Romantyczna piosenka śpiewana przez kibiców futbolu w jednym z barów? To jest możliwe, naprawdę!

2 – Walentynki z Allegro

Mam sentyment do tego spotu. Pomimo, że sam klip ma już 8 lat, to przy okazji każdych Walentynek, z wielką chęcią go wspominam. Wpadająca w ucho muzyka, pomysłowa realizacja i mamy prawdziwe cacko, zresztą nie pierwsze i nie ostatnie od Allegro.

 1 – PKO BP – Miłość mamy za zero

PKO BP postanowił podejść do tematu nieco inaczej. Przy współpracy z Martinem Stankiewiczem, PKO BP zachęca do tego, aby uczuciami podzielić się ze swoimi mamami (ach, jak się zrymowało). Zachęcam do oglądania.

A Wam jakie spoty walentynkowe najbardziej utkwiły w pamięci? Piszcie w komentarzach!

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816