Apple, Samsung, LG czy Nokia – branża komórkowa od lat jest aktywną częścią rynku reklamowego, tworząc tym samym wiele świetnych spotów video.

Na prośbę jednego z  czytelników, prezentujemy nasze subiektywne zestawienie 10 najlepszych reklam z branży komórkowej.

Zapraszamy do zapoznania i oglądania rankingu, gdyż jest to dawka video marketingu na naprawdę najwyższym poziomie.

10 – Siemens

No to na sam początek mamy prawdziwą perełkę. Niesamowity głos Wiktora Zborowskiego… i Siemens jako prestiżowy telefon dla każdego. No po prostu  musicie to zobaczyć! 😀

9 – iPhone

Od razu uprzedzam, że to nie ostatnia reklama od Apple w tym zestawieniu. Wiedzą, jak robić to dobrze. Zacznijmy dosyć skromnie 🙂

8 – Motorola – Ozzy Osbuorne

Dosyć już wiekowa reklama Motoroli. Tym razem problem ma Ozzy Osbuorne, którego nikt nie potrafi zrozumieć.

7 – Nokia 7 plus

Klimatyczny spot z naciskiem na pielęgnacje relacji międzyludzkich – to lubimy.

6 – OnePlus 5

OnePlus 5 promuje się jako idealny telefon dla każdego studenta. Nie da się ukryć, że telefony nierzadko może uratować studenckie życie. Obejrzyjcie ten spot i dajcie znać, czy zgadzacie się z tym?

5 – iPhone – Christmas Commercial

Chyba nikt nie lubi, gdy zamiast spędzać czas z rodziną, gapimy się w swoje telefony. Bohater tego spotu robił to jednak z bardzo konkretnego powodu, o którym nikt nie wiedział.

4 – LG G5  – Jason Statham

Jason Statham to obecnie jedna z największych gwiazd amerykańskiego kina akcji. Producenci LG G5 postanowili zatrudnić Stathama to promocji ich poprzedniego modelu telefonu. Efekt wyszedł kapitalny:

3 – Don’t Fight – Nokia Lumia

Jak może skończyć się ceremonia ślubna, jeżeli ktoś nie używa właściwego telefonu? Co jak co, ale Microsoftowi poczucia humoru, to na pewno nie można odmówić.

2 – iPhone – Jump – Apple

Apple i jego iPhone przez lata musieli znosić reklamowe ciosy ze strony konkurencji. Teraz mogli wreszcie się odpłacić pięknym za nadobne. Udało się im?

https://youtu.be/OmdC2eEeQAI

1 – Samsung Galaxy: Growing Up

Jak już zdążyliście zauważyć, pstryczki w kierunku konkurencji, to całkiem popularny element kampanii reklamowych. Pisaliśmy o tym m. in. w artykule “Wojny marek”.  Trzeba przyznać, że Samsung przy promocji swojego nowego modelu, w mistrzowski sposób ukazał wszystkie wady Apple’a.

A Wam jakie reklamy telefonów komórkowych utkwiły w pamięci?

Koniecznie podajcie swoje propozycje w komentarzach!

Kontakt

+48 503 026 596
kontakt@doodlewolf.pl

Doodle Wolf jest częścią
Bergo sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra

NIP 929 186 30 11
KRS 0000535114
REGON 360386816