Kolejne spoty video z fantastyczną historią!

video

Pamiętacie nasze zestawienie, gdzie dzieliliśmy się z Wami 10 fantastycznymi kampaniami video? Jeżeli ktoś chciałby odświeżyć sobie pamięć, to w tym miejscu możecie przypomnieć sobie to zestawienie.

Ponieważ tamto zestawienie spotkało się z fantastycznym odbiorem, dziś serwujemy Wam kolejną dawkę niesamowitych spotów video z dobrze opowiedzianą historią! Jednak tym razem.. nie będziemy ich klasyfikować. Uszeregujcie je wedle własnego uznania.

Nie przedłużając – zapraszamy do oglądania, dajcie się wciągnąć w wir storytellingu.

“When You Get Home”

Na początek mocne uderzenie w serce. Spot promujący bezpieczną jazdę samochodem,  zrealizowany na podstawie autentycznych wydarzeń. Mamy tutaj historię policjanta, dziecka i tragicznego wypadku. Zresztą, przekonajcie się sami, bo to po prostu trzeba zobaczyć.

Allegro – To czego szukasz jest bardzo blisko

Jeżeli myślimy o świetnym storytellingu, to na myśl przychodzi nam oczywiście Allegro, które raz za razem raczy nas świetnymi spotami. Chyba każdy z nas jako dziecko brał udział w szkolnym balu przebierańców. Wymyślenie i przygotowanie stroju było nie lada wyzwaniem. Zobaczcie za kogo przebrała się bohaterka filmu – Ania z klasy IIa.

Allegro – Wyciśnij z życia jak najwięcej

Skoro już jesteśmy przy Allegro, koniecznie trzeba wspomnieć o ich ostatnim video. W niespełna cztery miesiące, na samym YouTube spot przekroczył już 2 mln wyświetleń. Warto wyciskać z życia jak najwięcej, prawda?

Coca-Cola – Historia pewnej miłości

Coca-Cola, podobnie jak Allegro, wie jak robić to dobrze! Tworzy spoty, które spotykają się z pozytywną reakcją odbiorców i szturmem podbijają Internet. Tak jest i w tym przypadku. Poznajcie miłosną historię Czarka i Maffashion.

IKEA

We wrześniu mocne uderzenie wyprowadziła IKEA, która pokazała, że wcale nie jest gorsza i też potrafi stworzyć wzruszający spot. Zobaczcie, co się dzieje, gdy do domu po całym dniu pracy wraca zmęczona mama…

AXA – The Dancer

Walczmy o swoje marzenia, mimo przeciwności losu – chyba tak najkrócej można streścić przesłanie spotu od AXA. Reklama opowiada historię tancerki, która pomimo, że urodziła się z  zaburzeniami kostnymi, realizuje się w swojej pasji i zostaje tancerką i choreografem. AXA zainwestowała w tę kampanię 5 milionów funtów. Zobaczcie dwie minuty wzruszenia.

Piggy Sue

Na zakończenie zobaczcie historię przyjaźni człowieka i… świnki! Nie będę zdradzał nic więcej, bo to po prostu trzeba zobaczyć!

I jak Wam się podobają te spoty? Który z nich uważacie za najciekawszy? A może macie własne propozycje, które nie znalazły się w naszych zestawieniach?

Śmiało dzielcie się nimi w komentarzach!

 


Also published on Medium.

Bartłomiej Dusza

Autor: Bartłomiej Dusza

Kocham pisać i tworzyć, a z tekstem mam do czynienia praktycznie od zawsze. Thomas Edison kiedyś powiedział: "Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko to była przyjemność" - myślę, że identyfikuję się z tymi słowami, chociaż mam dopiero 25 lat. Zawsze marzyłem o tym, aby swoją pracę traktować jako przyjemność. Bardzo się cieszę, że realizuję jedno ze swoich marzeń, co pozwala mi wkładać w to całe swoje serce oraz duszę.

W Doodle Wolf zajmuję się m. in. prowadzeniem bloga, obsługą social media, tworzeniem skryptów oraz zgłębianiem i poznawaniem tajników video marketingu.

W wolnym czasie prowadzę własnego sportowego bloga, piszę opowiadania oraz wiersze. Z wielkim zamiłowaniem oglądam także wszelkie wydarzenia sportowe, a nieustannie towarzyszy mi muzyka rockowa oraz klasyczna.

4 komentarzy

Autor: TATASAM.PL | 10 października 2017 o 08:13

Super artykuł.

Bartłomiej Dusza
Autor: Bartłomiej Dusza | 10 października 2017 o 09:27

Bardzo dziękujemy 🙂 Cieszę się, że Ci się podoba.

Autor: Bookendorfina | 10 października 2017 o 10:09

Bardzo chętnie w wolniejszej chwili jeszcze raz im się przyjrzę. 🙂

Bartłomiej Dusza
Autor: Bartłomiej Dusza | 10 października 2017 o 10:10

Polecamy, polecamy! 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *